Kombassan’dan Kan Bağışı
![Kombassan’dan Kan Bağışı](https://www.konyapostasi.com.tr/index.php/images/haberler/haberST6QZ6.jpg)
Kombassan Holding merkez çalışanları Bera İş Merkezi’nde Kızılay görevlilerinin gerçekleştirdiği testler sonrasında kan bağışında bulundu.
Kan bağışı hakkında bilgi veren Kombassan yetkilileri, “Kombassan Grubu olarak, bu tür kampanyaları toplumsal dayanışmanın olmazsa olmazı olarak görüyor ve insanımızın yaşadığı sıkıntılara gereken hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz. Daha önceki yapmış olduğumuz kampanyalarla birlikte 500 ünitenin üzerindeki bir kanı ihtiyaç sahiplerine bağışlamış olduk. Bu güne kadar birçok yardım kampanyasında yer aldık. Ülkemizde ve dünyada yaşanan birçok felakette Grubumuz duyarlılık göstererek insani yardımlarda bulundu. Bugün de bu örneklerden birini yaşıyoruz. Bundan sonra da bu tür projelere destek olmaya devam ederek, toplumumuza karşı görevimizi yerine getirmeye çalışacağız” dedi.
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.