Önce bıçaklamış, sonra yakmışlar
![Önce bıçaklamış, sonra yakmışlar](https://www.konyapostasi.com.tr/index.php/images/haberler/haber16L6UK.jpg)
Çumra’da yanmış otomobilde erkek cesedi bulunmasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı
Alibeyhüyüğü Mahallesi'nde yanmış otomobilde ceset bulunmasıyla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, aracın Nebahat Ulukavak'a ait olduğunu belirledi. Cesedin ise kadının, bir gündür kendisinden haber alınamayan oğlu Emre Ulukavak'a (27) ait olduğu tespit edildi.
Olay yeri incelemesi sırasında şüpheli hareketlerde bulunan Ulukavak'ın arkadaşları Murat K. (29) ve Kamil K. (26) gözaltına alındı.
Şüphelilerin ifadelerinde, araçta alkol aldıkları sırada tartıştıkları Ulukavak'ı bıçaklayarak öldürdüklerini, cesedi otomobilin bagajına koyduktan sonra bir düğüne gittiklerini söyledikleri öğrenildi.
Ertesi gün aracı Alibeyhüyüğü Mahallesi'nde bir tarlaya götürdüklerini anlatan şüphelilerin, cesedi aracın koltuğuna bıraktıktan sonra otomobili ateşe verdiklerini kaydettikleri belirtildi.
Emniyetteki sorguları tamamlanan zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.